CS

Značka Lorgar se stala oficiálním partnerem CEE Champions 2023 – Streamers edition, CS2 esport turnaj

S potěšením vám oznamujeme, že se značka Lorgar stala oficiálním partnerem turnaje CEE Champions 2023 CS2. Tuto událost pořádá eSuba, významný hráč na poli esportu v České republice a na Slovensku, která je však velmi uznávaná i po celé Evropě.

Turnaj CEE Champions 2023 slibuje napínavý souboj těch nejlepších esportových talentů z celé střední a východní Evropy. Za zmínku stojí, že Českou republiku bude reprezentovat tým pod vedením streamerky ITSTEREZ, který se utká s týmy z Bulharska, Maďarska, Rumunska, Slovenska a Ukrajiny o peněžní odměny v celkové výši 15 000 dolarů. Turnaj začíná draftovou fází na začátku listopadu, následuje tréninková část a celý turnaj vyvrcholí 3. až 6. prosince.

Přihlášené týmy:

  • Česká republika: Tým ITSTEREZ
  • Bulharsko: Tým NIKU
  • Maďarsko: Tým PIERCE
  • Rumunsko: tým JAXITV
  • Slovensko: Tým REDY
  • Ukrajina: Tým SLAXER

Zveme všechny české esportové nadšence k podpoře domácího týmu ITSTEREZ, jenž se pokusí přivézt domů mistrovský titul! Ukažte svou podporu a staňte se prožijte s námi výjimečnou atmosféru, kterou může nabídnout pouze CEE Champions Tournament.

Společnost Lorgar současně s velkým potěšením představuje “The Great Lorgar Giveaway”, který bude probíhat v rámci turnaje. Jedná se o jedinečnou příležitost vyhrát řadu báječných odměn, včetně špičkového herního vybavení od značky Lorgar a desítek dalších cen od partnerů v celkové hodnotě 15 000 dolarů.

Partnerství značky Lorgar s turnajem je potvrzením jejího pevného vztahu k herní komunitě a zejména ke komunitě hry CS2. Lorgar bude i nadále podporovat zajímavé akce, které oslavují a vyzdvihují talent a zápal v oblasti esportu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se vám také líbit
Matthew King

Matthew King

Matthew King is Content creator on Lorgar Blog

Všechny novinky
Populární příspěvky
PŘIDEJTE SE DO KMENE LORGAR!

Užijte si hraní oblíbených her s vysoce kvalitním vybavením. Streamujte své hraní a nahrávejte videa pomocí špičkových multimediálních zařízení. Mluvte se spoluhráči a přáteli, nahrávejte podcasty s nejlepší kvalitou zvuku.

Kde koupit Lorgar ve Vaší zemi >>>

Získejte další výhody

Zaregistrujte se ještě dnes